fbpx

Астма

Поделиться с друзьями
Share on Facebook

Число хворих з діагнозом «бронхіальна астма» стрімко зростає, подвоюючи кожні 15 років. Особливо швидкі темпи зростання захворюваності спостерігаються серед дітей. Згідно зі статистикою від астми в Україні страждає близько 3 млн. осіб.
Також за результатами даних провідних фахівців в Україні кількість дітей, хворих на астму, щорічно збільшується на 2%.

Бронхіальна астма – це захворювання бронхіального дерева запальної імунно-алергічної природи, що характеризується хронічною, нападоподібною течією у вигляді бронхо-обструктивного синдрому та задухи.

У його патогенетичній основі лежить алергічний компонент і натомість імунного дисбалансу. Ця особливість захворювання пояснює нападоподібність його перебігу.

Бронхи (маленькі трубки, що переносять повітря в легені та з легенів) запалюються і стають більш чутливими, ніж зазвичай.

При нападі дихальні шляхи звужуються, м’язи навколо них спазмують і відбувається збільшення виробництва слизу (мокроти).

СИМПТОМИ АСТМИ:

  • свистячий звук при видиху;
  • кашель;
  • утрудненість дихання;
  • почуття стискання у грудях.

ЯК СОЛЯНА КІМНАТА МОЖЕ ДОПОМОГТИ?

На сьогоднішній день в Україні гормональні препарати – інгаляційні чи пероральні – єдині препарати для базисної терапії бронхіальної астми. Бронхолітики знімають тільки спазм мускулатури бронхів і напади ядухи, і при постійному їх застосуванні викликають параліч бронхіальних м’язів і перетворюють бронхи на мішечки, набиті гноєм, що створює загрозу ядухи з плином років. Реальною причиною синдрому спазму бронхів при астмі є гнійні відкладення, що скупчилися в бронхіальному дереві та в легеневій тканині. Отже, щоб уникнути нападів, необхідно ліквідувати їхню причину – гній, що знаходиться в дихальній системі, починаючи від придаткових пазух носа і до основи легень.

Соляна терапія є одним із найбільш ефективних немедикаментозних та науково доведених натуральних методів видалення гною з бронхів. Дрібнодисперсний соляний аерозоль, проникаючи глибоко в легені, м’яко виводить з бронхолегеневої системи токсини, отрути, алергени, гнійні відкладення. Галотерапія, на відміну лікарського лікування, не розслабляє бронхіальні м’язи, викликає звикання!

Сольова терапія відрізняється тим, що

  • галоаерозоль надає бактерицидну дію, вбиває бактерії, що ростуть, і стимулює природну мікрофлору бронхів;
  • соляний аерозоль змінює властивості бронхіального секрету, тобто впливає на його плинність, що покращує дренажну функцію бронхів і сприяє полегшеному відходженню мокротиння;
  • зменшується запалення, відновлюється фізіологічна структура слизової оболонки бронхів;
  • галоаерозоль розширює дихальні шляхи, зменшуючи запалення,
  • відновлює фізіологічну структуру слизової оболонки бронхів.
  • сіль знижує рівень імуноглобуліну E (IgE) (імуна система не реагує на рівень антитіл).

Як часто слід відвідувати соляну кімнату?

Залежно від віку для тривалого результату рекомендується 15-30 сеансів галотерапії. Сеанси мають бути частими – від двох до чотирьох на тиждень. У більшості пацієнтів після курсу сольової терапії дихальні шляхи стають нормальними, і симптоми зникають. Ефективність лікування оцінюється у 75-98%. Більшість клієнтів проходять 2-4 курси сольової терапії на рік.

Бронюйте відвідування в одній з наших соляних кімнат на нашому сайті прямо зараз!

Back to Top