fbpx
Соляна кімната, м.Київ, Позняки

Соляна кімната, м.Київ, Позняки

Поделиться с друзьями
Share on Facebook

Адреса: м. Київ, вул. А. Ахматової, 35 Телефон: (097) 082-42-68 Графік роботи: з 10:00  до 20:00

Запрошуємо Вас відвідати нашу затишну та атмосферну соляну кімнату Позняки. На Вас чекають незвичайна атмосфера полярної ночі, релаксаційна музика, та, найголовніше, ефективна оздоровча процедура галотерапії. Під час 45-хвилинного сеансу галотерапії  у нашій соляній кімнаті Позняки ми гарантуємо Вам повну релаксацію та відпочинок в зручних кріслах-шезлонгах. А Ваші дітки, граючись і переглядаючи мультики, оздоровляться і підвищать свій імунітет.

Забруднене повітря, несприятливе екологічне середовище та швидкий темп  життя  призводять  до послаблення імунітету,  виникнення стресів та різних хронічних захворювань серед  дорослих та дітей.

Соляна кімната Salt SPA Planet™ — особливе цілюще середовище, що має лікувальні властивості морського узбережжя, або природньої соляної копальні чи печери в умовах міста.

Соляна кімната Salt SPA Planet™ – це ефективна натуральна оздоровча процедура, що поєднує метод терапії сіллю (галотерапію),  терапію кольором та аудіотерапевтичні  програми позитивної психоемоційної дії.

Галотерапія (від гр. halos – сіль, therapia – лікування) – метод використання кліматичних умов соляної печери в штучно створеному середовищі з використанням соляної поверхні з  кам’яної  солі,  природних соляних кристалів, соляної цегли рудного походження.

Основним фактором оздоровчого впливу соляної кімнати є дихальне середовище,  насичене сухим високодисперсним аерозолем солі.

Знаходження в соляній кімнаті сприяє насиченню клітин корисними іонами, відновленню функції легенів,  очищенню мікрофлори дихальних шляхів від пилу  та шкідливих бактерій.

Протягом сеансу галотерапії сольове повітря збільшує насиченість крові киснем, формує захисні сили організму для боротьби з інфекціями та вірусами.

До наших послуг входить:

  • сеанси галотерапії;
  • арт-сеанси для дітей у соляній кімнаті.
  • йога у соляній кімнаті.

Чекаємо на Вас!

Запис за телефоном: (097) 082-42-68

 

Back to Top