fbpx
Ласкаво просимо!

Ласкаво просимо!

Поделиться с друзьями
Share on Facebook

Ми раді вітати Вас у нашій мережі соляних кімнат Salt SPA Planet, де народилася мрія покращувати якість життя людини природними факторами. Сіль має неповторні властивості природної іонізації повітря, загоєння ран, очищення бронхів і легень від слизу, знищення хвороботворних мікробів, вірусів, бактерій. Мікроклімат нашої соляної печери має колосальний комплексний вплив на весь організм людини. Це один із найбільш активних та нешкідливих природних методів лікування цілого комплексу захворювань.

Ми створили соляну кімнату з унікальною атмосферою, де можна оздоровитися, відпочити і повністю розслабитися усією родиною.
Сеанс у SaltSpaPlanet – це ефективна натуральна процедура галотерапії у поєднанні з кольоротерапією та заспокійливою музикою.
Наслідуючи традиції лікування сіллю в природних соляних печерах Соледару (Україна), Солотвино (Україна), Велічки (Польща), ми розробили соляну кімнату, де на вас чекає здорове лікувальне повітря, стан внутрішнього спокою, гармонії та релаксу. Перебування в такій атмосфері значно знижує рівень стресу, поглиблює та уповільнює дихання, зміцнює імунну систему.

Відвідування соляних кімнат показано для:

– профілактики застуд та зміцнення імунітету;

– Відновлення організму;

– терапії бронхітів, астми, алергій;

– Зняття синдрому хронічної втоми;

– Поліпшення сну.

Ми по-справжньому цінуємо наших клієнтів, і з нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами на наших сеансах в одній з наших соляних кімнат!

Back to Top