fbpx

Галотерапія для дітей

Поделиться с друзьями
Share on Facebook

Соляна терапія, або галотерапія для дітей – це 100% натуральне, немедикаментозне ефективне лікування респіраторних та шкірних захворювань у повітряному середовищі, яке імітує мікроклімат натуральної соляної печери. Чому б не спробувати природний метод терапії, перш ніж розпочинати довгострокове лікування вашої дитини ліками, що викликають серйозні та небезпечні побічні ефекти?

Висока ефективність галотерапії, відсутність побічних реакцій, можливість дозування концентрації сухого хлориду натрію дозволяє з успіхом використовувати цей метод для дітей.

ДІТИ В ВЕЛИКІЙ СТУПІНІ В ЗОНІ РИЗИКУ, НІЖ ДОРОСЛІ?

Існує кілька причин, через які у маленьких дітей може бути підвищений ризик розвитку респіраторних захворювань.

У порівнянні з дорослими, діти мають велику площу поверхні легень по відношенню до їх ваги і дихають на 50% більше повітря на кілограм маси тіла. Коли дитина тренується, наприклад, під час футбольної гри чи іншого спортивного заходу, вона може споживати на 20-25% більше повітря та відповідно більше забруднень повітря, ніж доросла людина в порівнянній діяльності. Крім того, діти зазвичай проводять більше часу на відкритому повітрі і часто виходять на вулицю в періоди, коли забруднення повітря знаходиться на найвищому рівні. Процес раннього зростання та розвитку має важливе значення для здоров’я дитини, і тому також може бути критичним моментом, коли вплив забруднення повітря може мати довгостроковий вплив на майбутнє здоров’я. Чому б не допомогти їм уникнути серйозних респіраторних захворювань за допомогою соляної терапії?

Обмежень віком немає. Відвідувати соляну кімнату рекомендується з 2-х років. У загальній масі хворіти діти починають після року (відлучення від грудей, формується власний імунітет, зростає контакт з іншими дітьми, віддають у ясла та садки, тощо – причин багато). Особливо важко доводиться малюкам, що кашляють. У маленьких дітей не розвинена мускулатура, яка допомагає виводити зайве мокротиння. А сіль діє зсередини, збираючи та виводячи мокротиння.

СКІЛЬКИ СЕАНСІВ НЕОБХІДНО НАДІВАТИ ДІТЯМ?

Навіть у тих випадках, коли маленька дитина не хворіла до року жодного разу, можна рекомендувати їй прийняти 10-денний курс для профілактики зі звичайним режимом – щодня або через день по 30-40 хвилин на день залежно від показань.

Наша методика, за якою ми працюємо протягом багатьох років, показала, що у дітей, які пройшли як профілактичні, так і оздоровчі програми, результати завжди були чудовими, позитивними!

10-20 щоденних процедур галотерапії зміцнюють імунітет дитини, мають протизапальну дію, ліквідують наслідки прийому антибіотиків, дозволяють значно зменшити призначення лікарських антибактеріальних засобів, що сприяє запобіганню виникненню дисбактеріозів та алергічних реакцій у дітей.

Процедури галотерапії 2 рази на тиждень в осінньо-весняний період з профілактичною метою дозволяють знизити захворюваність на ГРВІ та грип, а також ризик їх ускладнень у дітей та підлітків більш ніж у 2 рази.

Дітям з факторами ризику (часті ГРВІ, ЛОР-патологія, полінози, перенесені гострі бронхіти та пневмонії, обтяжена спадковість, пасивне куріння) особливо показано бронхіальну гігієну за допомогою галотерапії. Бронхіальна гігієна показана також практично здоровим дітям, які живуть у мегаполісах та малих містах із розвиненою виробничою інфраструктурою.

SALTSPAPLANET – КРАЩІ СОЛЯНІ КІМНАТИ ДЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ

У наших соляних кімнатах ми приділяємо особливу увагу дітям. Потреби дітей та дорослих сильно різняться під час сольової терапії. У той час, як дорослі віддають перевагу спокійній обстановці із заспокійливою музикою для відпочинку, читання чи сну, діти із задоволенням дивляться мультфільми та граються з іграшками. У SaltSpaPlanet також проводяться оздоровчі розвиваючі арт-сеанси для дітей під спостеріганням педагога творчості

Протипоказання для лікування дітей у соляній кімнаті (галокамері): тяжкий перебіг бронхіальної астми; гормонозалежна бронхіальна астма; гостре інфекційне  захворювання у гострій стадії; гостра пневмонія та інші гострі стани; всі форми туберкульозу.

Back to Top