fbpx
Соляна кімната, м. Київ, центр

Соляна кімната, м. Київ, центр

Поделиться с друзьями
Share on Facebook

Адреса: м. Київ, вул. Антоновича, 140 (М «Палац «Україна»)

Тел.: +38 (099) 424-80-19, +38 (097) 281-68-35

Графік роботи: з 10.00 до 20.00

Соляна кімната Salt SPA Planet – це здоровий лікувальний мікроклімат соляних шахт для профілактики та лікування захворювань бронхів, легень, шкіри, ЛОР-органів, а також для глибокого розслаблення та загального оздоровлення організму.

Під час відпочинку в нашій соляній кімнаті клієнти вдихають сухе, збагачене сіллю повітря, що надає легкий терапевтичний ефект. Сіль розріджує слиз, виводячи її назовні, що сприяє зменшенню запалення, звільненню простору в дихальних шляхах та покращенню дихання. Симптоми слабшають іноді до 12 місяців.

Для соляної кімнати характерні сталість температури та тиску, газового та іонного складу повітря, низька відносна вологість, підвищена іонізація, переважання негативно заряджених іонів, наявність аерозолів тих чи інших солей, відсутність бактеріальної флори та алергенів.

Під час 45-хвилинного сеансу галотерапії ми гарантуємо вам повне розслаблення у зручних кріслах-шезлонгах. Ви почуєте терапевтичні музичні програми, щебетання птахів, шум прибою та інші звуки природи. У зимовий час ми зігріємо вас теплим ароматним чаєм. Для дітей передбачені іграшки та перегляд мультфільмів.

  Ми запрошуємо Вас також на сеанси масажу Київ центр до наших спеціалістів з багаторічним досвідом роботи.
Спробуйте наші оновлювальні аромамасажі для релаксації та омолодження, СПА-програми для відновлення сил, енергії та радості життя. 
А якщо Ви обмежені у часі, тоді 25-ти хвилинне розслаблення у фітобочці з ароматами лісових трав та сеанс у соляній кімнаті подарують незабутні відчуття. Мамам пропонуємо розслабитися під час процедур у кабінеті масажу в той час, як дитина проведе з цікавістю та користю час у соляній кімнаті.
Чекаємо на всіх з нетерпінням!
 
ПОПЕРЕДНИЙ ЗАПИС НА СЕАНС ОБОВ’ЯЗКОВИЙ, У Т.Ч. ПРИ НАЯВНОСТІ АБОНЕМЕНТА.

Ми в соціальних мережах:


Back to Top