fbpx
COVID-19 та галотерапія

COVID-19 та галотерапія

Поделиться с друзьями
Share on Facebook

  У світлі COVID-19, галотерапія стає популярною, як багатоцільове оздоровче лікування, що покращує та підтримує здоров’я дихальних шляхів. Ця процедура проводиться в розслаблюючій СПА-атмосфері з мінімальними контактами з іншими людьми.

Дія галотерапії на організм.

Сольова терапія завдяки своїм антимікробним та антибактеріальним властивостям, при регулярному використанні, що підтверджується науковими дослідженнями, може допомогти в зменшенні запалення та полегшити симптоми гострих респіраторних вірусних інфекційних захворювань.

Основною ж властивістю сухого сольового аерозолю є  протинабряковий ефект і витягування води з тканин в просвіт дихальних шляхів. Галотерапія має муколітичних ефект – розріджує слиз, завдяки чому він швидше видаляється з організму разом з бактеріями і вірусами.

Тому сольові інгаляції є профілактикою розвитку бактеріальних ускладнень ГРВІ (в тому числі пневмонії), що вкрай важливо в ситуації, що в усьому світі на сьогоднішній день ситуації з COVID-19.

Дослідницька стаття 2014 року   демонструє, що галотерапія здатна визивати протизапальну реакцію у людей з респіраторними захворюваннями, що актуально, оскільки одним з основних симптомів, пов’язаних з COVID-19, що він є приводом для цитокінового шторму, який представляє собою гіперзапальний стан надактивної імунної системи.

Більш того, галотерапія пропонує додаткову перевагу, так як практично не вимагає контакту з терапевтом, що в світі після COVID-19, ймовірно, стане популярним видом лікування для СПА-закладів.

Ще до COVID-19 галотерапія набирала обертів, тому що респіраторні захворювання стають зростаючою епідемією – сольова терапія здатна зменшити тривалість і ефект деяких респіраторних симптомів і допомагає зменшити запалення в носових пазухах і у всіх дихальних шляхах.

На думку професора А.Г. Малявіна, “в умовах пандемії коронавірусної інфекції є актуальними не тільки заходи профілактики та адекватної терапії важкої інфекції, як правило, пов’язаної з розвитком гострого респіраторного дистрес-синдрому (ГРДС), але і заходи реабілітації. На жаль, навіть при успішному лікуванні ГРДС досить довго зберігається виражений астенічний синдром і можуть зберігатися порушення мукоциліарного кліренсу.”

Ознайомитися з цінами на оздоровчі курси галотерапії після перенесеного COVID-19 можна на нашому сайті. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to Top